O nas

Firma Radex-Broń, amunicja Sławomir Dębski powstała w 1990 r. i tego samego roku otrzymała koncesję MSWiA uprawniającą do obrotu bronią i amunicją.

Jesteśmy czołowym producentem gazów pieprzowych w Polsce oraz właścicielem dwóch rozpoznawalnych marek: Antybandyta oraz Bestgun.

Antybandyta.pl skupia wokół siebie towary mające poprawić nasze bezpieczeństwo. W ofercie sklepu znajdują się akcesoria obronne tj. gazy pieprzowe, paralizatory, pałki oraz urządzenia do odstraszania zwierząt. W ofercie sklepu znajdują się również torebki, torby i plecaki antykradzieżowe amerykańskiej marki Travelon, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Bestgun.pl jest marką która głównie zajmuje się zaopatrzeniem służb mundurowych. Oprócz tego jest sklepem myśliwsko-strzeleckim. W swoim asortymencie posiada broń palną, myśliwską, sportową, kolekcjonerską, czarnoprochową oraz szafy na broń firmy Novcan. Miłośnicy sportów strzeleckich znajdą tu również szeroką gamę amunicji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.
Wykwalifikowana kadra pracownicza zawsze służy swoją fachową wiedzą. Każdy klient naszego sklepu traktowany jest indywidualnie, czego następstwem jest 100% satysfakcja z zakupów.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Ciechanowie, przy ul. Zygmunta Krasińskiego 32.
Sklep stacjonarny czynny jest

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00
  • w soboty w godzinach 9.00-12.00